Sportski uspjesi Anastazije Petrović i Marka Nikolića

less than

Ponedjeljak, 26. veljače 2018. - 9:00

Na završenom kick boks međunarodnom natjecanju  Sarajevo grand prix,  gdje je sudjelovanje  uzelo 500 natjecatelja iz 6 država ,  treneri kick boks kluba "Boka Kotorska" Anastazija Petrović i Marko Nikolić imali su izvanredan nastup.

Petrović Anastazija  je  osvojila  zlatnu medalju u polufinalnom meču i savladala  predstavnicu Makedonije 3:0,  dok je u finalnom meču pobijedila prekidom domaću natjecateljicu.  Proglašena je  za najbolju seniorku turnira.

Marko Nikolić je u četvrt finalnom meču savladao domaćeg natjecatelja  prekidom u drugoj rundi,  dok je u polufinalu bio bolji 3:0 od predstavnika Srbije,  gdje je zadobio povredu šake i nije mogao odraditi finalnu borbu te se morao zadovoljiti srebrnom medaljom.

„S obzirom da je ovo prvo takmičenje za ovu godinu otvoreno je sjajnim rezultatima što se nadamo i u nastavku takmičarske godine koja je bogata raznim takmičenjima“.