Novogodišnji duh učenika i nastavnika JU OŠ „Narodni heroj Savo Ilić“ ipak opstaje

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Četvrtak, 31. prosinca 2020. - 9:07
Autor: 

„Uprkos teškom periodu pandemije koji je iza nas, a možda i ispred nas, oboljelim nastavnicima i učenicima, mjerama opreza i strahu od nevidljive razorne opasnosti, učenici i nastavnici naše škole i ove godine su rasuli čarobni prah nadanja, vjerovanja i radosti školskim hodnicima.
Ovoga puta kao da je njihovim razigranim zlatnim osmjesima probuđena svaka skrivena nada i ljubav, a igrom i pjesmom protjeran strah, neizvjesnost i umor iz svakog kutka učionice. Kad je zasjala prva ukrasna lampica na prozoru škole shvatili smo da ništa nije jače od unutrašnjeg žara dječijeg srca i predanosti nastavnika.

Radost, zajedništvo, kreativnost, entuzijazam – to je duh naše škole koji nikad ne posustaje

Upravo tim žarom i predanošću stvarana je razigrana plesna poruka učenika i nastavnika kao odgovor na “izazov” dobijen od učenika i nastavnika JU OŠ “Mirko Srzentić” iz Petrovca.
Zahvaljujemo učenicima i nastavnicima JU OŠ “Mirko Srzentić”, Petrovac na “izazovu” i ideji zbližavanja škola pjesmom i igrom“.

Kolektiv JU OŠ „Narodni heroj Savo Ilić“, Dobrota - Kotor

LINK - Plesni “Corona izazov” – JU OŠ “Narodni heroj Savo Ilić”, Dobrota – Kotor

https://youtu.be/V5lswt-jU9o