HGI - Sretan Dan Tivta!

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Ponedjeljak, 21. studenog 2022. - 14:41
Autor: 

Svim Tivćankama i Tivćanima Hrvatska građanska inicijativa čestita Dan općine uz najbolje želje. Svjesni smo prepoznatljivosti našeg grada, koji je uvijek predstavljao i njegovao sve one vrijednosti koje Tivat čine gradom otvorenog srca. Na nama je da ih  dalje njegujemo  te da naš grad i građane  činimo ponosnim uz sve ono što nam naš grad svima znači. Također, imajući u vidu njegovu otvorenost  i srdačnost prema svima, trudit ćemo se uvijek dostojno ga predstavljati, misleći na bolju budućnost svih nas.

Svima, koji danas obilježavaju Gospu od Zdravlja i Aranđelovdan, želimo da današnji dan provedu u krugu svojih obitelji i prijatelja, uz obilje lijepih želja.

OO HGI Tivat