less than
1 minute
Read so far

Četvrtak, 29. listopada 2015. - 9:25

Mario Hezonja debitirao je u NBA ligi u dresu Orlando Magica i ostavio sjajan dojam! Iako je Orlando poražen kod kuće od Washingtona 88:87, Hezonja je osvojio floridsku publiku svojom hrabrom, požrtvovnom i atraktivnom igrom.

Hezonja je ušao u igru sredinom prve četvrtine i odmah iz prvog šuta kao NBA igrač pogodio tricu kod rezultata 25:20 za Wizardse. Da ima pregršt samopouzdanja i da je spreman za najveće izazove Hezonja je pokazao i u samoj završnici kada je kod rezultata 82:82 stavio još jednu tricu. Koliko će biti bitan za igru Magica trener Scott Skiles pokazao je u toj završnici dvoboja kada je u odlučujućim napadima na utakmici držao Hezonju u igri.

Naš je košarkaš okončao utakmicu s 11 poena (4-9 iz igre), tri skoka, dvije asistencije, tri prekršaja i četiri izgubljene lopte. Ne zaboravimo da je ovo bio njegov službeni debi u kojem je dobio čak 25 minuta parketu, odnosno najviše minuta od svih igrača s klupe.